Szukasz nowego komputera? Może hybryda?

Na rynku znajduje się teraz wiele modeli komputerów przenośnych, można przebierać do woli! Interesującym rozwiązaniem zdaje się być np. hybryda, gdyż oferuje wiele zalet. Jakich?


Hybrydy określa się też mianem „2 w 1”. Są to mianowicie bardzo popularne – a nawet coraz chętniej kupowane – urządzenia przenośne. Tablety z klawiaturą oferują wiele możliwości i funkcji, do tego są nieduże, ale bardzo wygodne w użytkowaniu. Te niewielkie rozmiary to dla ich użytkowników i zwolenników jedna z głównych zalet. W parze idzie też z niewielką wagą, dzięki czemu są świetne do przenoszenia, w podróży, drodze do pracy itd.
Kuszące są też ceny hybryd – z ekranem o przekątnej ok. 10 cali i podstawową specyfikacją kosztują około 1000 zł. Mobilność w tak niskiej cenie? Tak, warto rozważyć zakup tego urządzenia i zastanowić się, czy nie będzie to praktyczniejszy sprzęt niż np. tablet.
Hybryda służy głównie do oglądania filmów, seriali i innych wideo, ale też wygodnego przeglądania Internetu, czytania e-booków i wiadomości, odbierania mejli, pisania w edytorach tekstu i notatnikach, robienia zakupów w sklepach internetowych, np. spożywczych itd. Jeśli dużo podróżujesz, czy to prywatnie, czy służbowo, mogą być świetnym towarzyszem. Warto zdecydować się na model z dobrą mocną baterią, a dodatkowo dokupić jeszcze powerbank – na wakacje będzie jak znalazł!

KarKWie, foto:Monoar/ Pixabay